Škôlka rastlín Kąccy

Škôlka rastlín Kąccy sa nachádza v centrálnej časti blízko poľského mesta Wielun. Špecializuje sa na výrobu sadeníc malín a jahôd – plochy na výsadbu dosiahli v roku 2016 viac ako 30 hektárov. Produkcia ovocia je založená na ovocí malín v období od polovice júna do konca októbra. Okrem toho predávame sadenice a hrozienkový strom – muchovník olšolistý (lat. názov Amelanchier alnifolia, ang Saskatoon.) odrody: PRINCE WILLIAM, SMOKY, MARTIN, THIESSEN, HONEYWOOD, PEMBINA, NORTHLINE.

Naše sadenice putujú k zákazníkom v Poľsku, cestujú aj do zahraničia, okrem iného do Českej republiky, na Slovensko, do Maďarska, Bulharska, do balkánskych krajín, odberateľmi našich sadeníc sú aj štáty ako: Arménsko, Kazachstan, Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Nemecko.

 

Škôlka rastlín Kąccy spolupracuje s Poľským Inštitútom Záhradníctva v Skierniewiciach a jej Pridruženými Poloprevádzkovými Podnikmi v meste Brzeźno, Prusy a Nowym Dworze.

Máme zakúpenú licenciu na rozmnožovanie veľmi zaujímavých a perspektívnych odrôd jahôd: HOKENT, GRANDAROSA (HIT), MARDUK, MARKAT, ELKAT, PINK ROSA, PANON.

Vysádzame tiež sadenice odrôd jahôd: HONEOYE, ELSANTA, POLKA, KENT.

 

Máme zakúpenú licenciu na rozmnožovanie sadeníc odrôd malín: RADZIEJOWA, LASZKA, SOKOLICA, BENEFIS, POLESIE, POLKA, POLANA.

Vysádzame tiež sadenice odrôd malín: MEEKER, TULAMEEN.

Spolupracujeme so zahraničnými firmami. Sme autorizovanou spoločnosťou  okrem iného spolupracujeme s talianskou firmou Geoplant Vivai a ponúkame jej produkty okrem iného sadenice odrôd  jahôd ALBA, ROXANA, ASIA.

Pozývame k spolupráci iné spoločností – odberateľov sadeníc a ovocia. Odporúčame najkvalitnejšie poľské ovocie malín.

 

OBJEDNANIE SADENÍC

Zásielka, čo sa týka prepravy a doprava je organizovaná odberateľom. Pri zadaní zakázky skôr, podpisujeme zmluvu na vývoz.

Záloha je vo výške 25% hodnoty zákazky.

10 dní pred zaslaním tovaru očakávame plnú platbu za tovar.

Pokladničné doklady sú vydávané zákazníkovi v menách EUR a USD.

Bankové údaje

Tomasz Kącki
Gospodarstwo Rolne
Kwalifikowana Szkółka Roślin Jagodowych
Krzyworzeka 16, 98-345 Mokrsko
BGŻ BNP PARIBAS
79160014621875674890000001